








Feizy Micah Modern Abstract - Ivory/Gray/Blue Area Rug
| Collection: | Micah |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $259.00
-65%$259.00
$90.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Micah |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























