š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Michael Amini City Chic AMBER, TANGERINE, SNOW, TURQUOISE, SILVER, COBALT Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Multicolor, Mustard, Dark Orange, Snow White, Aqua, Silver Gray, Blue |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Leather / Warp: 100% Leather / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |
$75.95
Original: $217.00
-65%Michael Amini City Chic AMBER, TANGERINE, SNOW, TURQUOISE, SILVER, COBALT Modern Indoor Area Rugā
$217.00
$75.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor, Mustard, Dark Orange, Snow White, Aqua, Silver Gray, Blue |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Leather / Warp: 100% Leather / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |























