



Feizy Milan Modern Gradient & Ombre - Blue/Purple/Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Milan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Purple, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $599.00
-65%$599.00
$209.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Milan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Purple, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























