š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Millis Hand Knotted Jute Area Rug - Clearance
| Collection: | Millis |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 85% Jute, 15% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.09" |
Select Title
From $79.00
Millis Hand Knotted Jute Area Rug - Clearanceā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Millis |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 85% Jute, 15% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.09" |























