



Feizy Milton Modern Ikat - Blue/Ivory/Black Area Rug - Clearance
| Collection: | Milton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.41" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Original: $139.00
-65%$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Milton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.41" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |























