š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Minga Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Minga |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Olive, Light Slate, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Minga Cream Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Minga |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Olive, Light Slate, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |























