š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Misty Area Rug - Clearance
| Collection: | Misty |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Mustard, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Misty Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Misty |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Mustard, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























