š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Mitt Area Rug - Clearance
| Collection: | Mitt |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Camel, Medium Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Mitt Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mitt |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Camel, Medium Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 1" |























