š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Molena Area Rug - Clearance
| Collection: | Molena |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Sage, Teal, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Molena Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Molena |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Sage, Teal, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























