š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Momeyer Area Rug - Clearance
| Collection: | Momeyer |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Momeyer Area Rug - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Momeyer |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |























