


Feizy Morisco Transitional Geometric - Tan/Gray/Black Area Rug - Clearance
| Collection: | Morisco |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $559.00
-65%$559.00
$195.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Morisco |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























