š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Mpumalanga Area Rug - Clearance
| Collection: | Mpumalanga |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Light Gray, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $109.00
Mpumalanga Area Rug - Clearanceā
$109.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mpumalanga |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Light Gray, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |























