š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Mullinville Area Rug - Clearance
| Collection: | Mullinville |
|---|---|
| Colors: | Teal, Taupe, Blue, Ivory, Pale Blue, Tan |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Mullinville Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mullinville |
|---|---|
| Colors: | Teal, Taupe, Blue, Ivory, Pale Blue, Tan |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























