š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Murrurundi Area Rug - Clearance
| Collection: | Murrurundi |
|---|---|
| Colors: | Teal, Charcoal, Silver Gray, White, Medium Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Murrurundi Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Murrurundi |
|---|---|
| Colors: | Teal, Charcoal, Silver Gray, White, Medium Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.43" |























