š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Mwingi Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Mwingi |
|---|---|
| Colors: | White, Sky Blue, Purple, Yellow, Orange, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Mwingi Washable Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mwingi |
|---|---|
| Colors: | White, Sky Blue, Purple, Yellow, Orange, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.16" |























