







Feizy Mynka Transitional Abstract - Gray/Ivory Area Rug
| Collection: | Mynka |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |
Original: $89.00
-65%$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mynka |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |























