







Feizy Mynka Transitional Diamond - Ivory/Gray/Taupe Area Rug
| Collection: | Mynka |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mynka |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |























