š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Myrtle Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAMY-2304 Area Rug
| Colors: | Taupe, Mustard, Cream, Camel, Dark Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $38.50
Original: $110.00
-65%Myrtle Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAMY-2304 Area Rugā
$110.00
$38.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe, Mustard, Cream, Camel, Dark Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























