š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Myrtle Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAMY-2305 Area Rug
| Colors: | Olive, Taupe, Medium Gray, Dark Brown, Cream, Mustard |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $75.25
Original: $215.00
-65%Myrtle Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAMY-2305 Area Rugā
$215.00
$75.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Olive, Taupe, Medium Gray, Dark Brown, Cream, Mustard |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























