š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Naas Premium Rug - Clearance
| Collection: | Naas |
|---|---|
| Colors: | Rust, Light Sage, Navy, Pale Blue, Pale Pink, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $69.00
Naas Premium Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Naas |
|---|---|
| Colors: | Rust, Light Sage, Navy, Pale Blue, Pale Pink, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |























