


Feizy Nadia Transitional Distressed - Blue/Gray/Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Nadia |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Vintage |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
Original: $619.00
-65%$619.00
$216.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nadia |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Vintage |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |























