š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Naida Area Rug - Clearance
| Collection: | Naida |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Naida Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Naida |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























