š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Nairobi Area Rug - Clearance
| Collection: | Nairobi |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $59.00
Nairobi Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nairobi |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 5" |























