š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nala Area Carpet - Clearance
| Collection: | Nala |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Nala Area Carpet - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nala |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























