š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nani Gray Wool Blend Area Rug - Clearance
| Collection: | Nani |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Nani Gray Wool Blend Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nani |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























