š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nari Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Nari |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Teal, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Nari Gray Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nari |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Teal, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























