š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Nate Beige Tribal High Pile Carpet
| Collection: | Nate |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Natural Fibers |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.6" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Nate Beige Tribal High Pile Carpetā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nate |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Natural Fibers |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.6" |























