š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Natsu Natural Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Natsu |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Shags |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Natsu Natural Gray Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Natsu |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Shags |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |























