






Feizy Navaro Modern Abstract - Gray/Ivory/Taupe Area Rug
| Collection: | Navaro |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Navaro |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























