š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Navy Elle Jute Rug
| Collection: | Elle |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Navy Elle Jute Rugā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elle |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























