š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Neci Area Rug - Clearance
| Collection: | Neci |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $49.00
Neci Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Neci |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























