š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nelia Area Rug - Clearance
| Collection: | Nelia |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Medium Gray, Dark Red, Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Nelia Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nelia |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Medium Gray, Dark Red, Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























