š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Neoma Animal Print Wool Rug - Clearance
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Iris with contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Neoma |
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Neoma Animal Print Wool Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Iris with contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Neoma |
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























