š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Bodrum Lite Colorful Rug - Clearance
| Collection: | New Bodrum |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Burgundy, Burnt Orange, Off White, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Bodrum Lite Colorful Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | New Bodrum |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Burgundy, Burnt Orange, Off White, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























