š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















New Constantinople Area Rug - Clearance
| Collection: | New Constantinople |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Light Gray, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%New Constantinople Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | New Constantinople |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Light Gray, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |









