🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





















Sulak Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Sulak |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Sulak Cream Area Rug - Clearance—
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sulak |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
| Fringe Length: | 2" |









