🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Serkomen High-Low Area Rug - Clearance
| Collection: | Serkomen |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
Select Title
From $79.00
Serkomen High-Low Area Rug - Clearance—
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Serkomen |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |









