š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







New Custar Area Rug - Clearance
| Collection: | New Custar |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Burnt Orange, Charcoal, Mustard, Navy, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $59.00
New Custar Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | New Custar |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Burnt Orange, Charcoal, Mustard, Navy, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























