š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







New Simsbury Area Rug - Clearance
| Collection: | New Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Fuchsia, Gray, Light Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, White, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $49.00
New Simsbury Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | New Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Fuchsia, Gray, Light Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, White, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























