š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Newsoms Area Rug - Clearance
| Collection: | Newsoms |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Burnt Orange, Charcoal, White, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Newsoms Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Newsoms |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Burnt Orange, Charcoal, White, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.43" |























