š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Niabi Area Rug - Clearance
| Collection: | Niabi |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Niabi Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Niabi |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 5" |























