š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nibaw Area Rug
| Collection: | Nibaw |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $79.00
Nibaw Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nibaw |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























