š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nicole Curtis Series 4 Grey Navy Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Long Pile / Warp: Long Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Nicole Curtis Series 4 Grey Navy Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Long Pile / Warp: Long Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























