š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Ninderry Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Ninderry |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 6" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Ninderry Wool Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ninderry |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 6" |























