


Feizy Nizhoni Transitional Southwestern - Green/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Nizhoni |
|---|---|
| Colors: | Green, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $179.00
-65%$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nizhoni |
|---|---|
| Colors: | Green, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























