š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Nohea Area Rug - Clearance
| Collection: | Nohea |
|---|---|
| Colors: | Light Silver, Pale Slate, Sage, Silver Gray, Medium Gray, Blue, Sterling Grey |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 70% Viscose, 30% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Nohea Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nohea |
|---|---|
| Colors: | Light Silver, Pale Slate, Sage, Silver Gray, Medium Gray, Blue, Sterling Grey |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 70% Viscose, 30% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























