






Feizy Nolan Transitional Southwestern - Red/Tan/Black Area Rug - Clearance
| Collection: | Nolan |
|---|---|
| Colors: | Red, Tan, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Southwestern |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nolan |
|---|---|
| Colors: | Red, Tan, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Southwestern |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |























