š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Norbrook Area Rug
| Collection: | Norbrook |
|---|---|
| Colors: | Beige, Pink, Yellow, Pale Blue, Lime Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $89.00
Norbrook Area Rugā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Norbrook |
|---|---|
| Colors: | Beige, Pink, Yellow, Pale Blue, Lime Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























