š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Norland Area Rug - Clearance
| Collection: | Norland |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Teal, Black, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Norland Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Norland |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Teal, Black, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |























