š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Abstract Hues Blue Grey Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$237.65
Original: $679.00
-65%Nourison Abstract Hues Blue Grey Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$679.00
$237.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























